sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків

ДНЗ №343 - Робота з батьками: Матеріали школи батьківства.


Вплив ЗМІ на свідомість людей


Вплив ЗМІ на свідомість людей мало хто розуміє - повідомлення про катастрофи, трагедії, фільму на цю тематику поглиблюють уявлення людей про суцільне зло і породжують нові трагедії. Інформаційний тиск напруження, бездуховності шляхом негативних деструктивних повідомлень суттєво впливає на думку та поведінку людей. Така інформація діє поступово через генетичні канали, моделює поведінку, досягаючи критичної маси «розморожує» глибинні інстинкти, потяги асоціальної поведінки.

Навіювання (внушаємість) словесним впливом діє на кожного. Якщо більша частина населення очікує економічних труднощів, катастроф, це дійсно призведе до депрессії. Ось чому прогнози про інфляції, хвороби, безробіття часто справджуються, налаштування на бідність – прямий шлях до зубожіння.

Один пікантний факт нещодавно дослідили вчені – чоловіки, зловживаючи ТВ втрачають чоловічі гормони, отже ТВ – справжній вбивця кохання й нащадків.

Пам'ятайте, в слові велика сила, вся мудрість та досвід в заповідях :

Що посієш – те й пожнеш.

Не суди – не судимим будеш.

Полюби ближнього як самого себе.

За всяке «праздне» слово людина відповість.

Якщо відчуєте в себе чи інших зловживання слів з негативним змістом, заміняйте їх : бо вислови – «Я не можу, це неможливо, я втомилась, суцільні неприємності, жахливе самопочуття» – негативно впливають на свідомість і підсвідомість, незалежно від ступені серйозності вимовляння слів, притягують неприємності, хвороби.

Почувши історію з негативним змістом, не розповідайте її іншим, не доповнюйте драматизмом, а викресліть, забудьте про неї. А от оптимістичною новиною поділіться з усіма.

Вживаючи бездумно «але» порушуються всі збудовані комунікації :
«все це правда, але…» свідчить, що ця правда нікому не потрібна, ставиться під сумнів все сказане раніше (краще говорити «і» ). Сумніви – головний ворог впевненості.

Особливості перегляду телевізора

  1. Діти можуть дивитися ТВ не більше 1,5 години на день, з перервами
  2. Слідкувати за такими вимогами
  3. Дивитися тільки сидячи
  4. Відстань від екрана не менше 3-х метрів
  5. Тип ТВ (плаский, плазмовий) на дозволений час не впливає

Режим роботи з комп’ютером

  1. Працювати не більше 30 хв. на день з перервами
  2. Слідкувати за яскравістю екрана, освітленням робочого місця.

«« Повернутись до списку статей


дитячий садок №343


різне