sadochok

Дитячі садочки Києва

Співпраця ДНЗ №343 зі школою


На сторінку садочка 343 »

Екскурсія до школи на свято букваря

У першокласників 169 школи свято - першій "екзамен" - День Букваря. Школярі дуже готувалися, запросили батьків, а також - вихованців нашого садочка, майбутніх першачків.

Після сніданку вдяглись і вийшли на вулицю. Дехто із середньої групи й зовсім відмовився йти у якусь незнайому чужу школу - вони лишились грати на своєму "рідному" майданчику. Ті ж, хто таки наважився, пройшли парами до школи, роздяглись у справжньому класі, де йшов справжній урок з математики. Дітлахи трохи з недовірою дивились на метушню останніх приготувань до концерту.

Юні актори у чудових яскравих костюмах хвилювались, згадували свої слова, отримували останні настанови від вчителів.

Аж ось концерт розпочато. Мене, особисто, вразило, наскільки складні та великі за обсягом ролі виконували діти. Не кожен дорослий зміг би так :) . Першачки "подорожували" різними країнами світу, і в кожній "країні" їх зустрічали "місцеві жителі" у національному вбранні, які розповідали про свої країни. Діти розповіли чимало серйозних, "дорослих" фактів з історії писемності, книговидавництва, культури та народознавства.

          

Дошкільнята із захопленням дивились концерт. Хоча, звичайно, декому важко було всидіти на місці цілу годину.

Школярі танцювали, розповідали вірші, співали - навіть англійською мовою, демонстрували ката карате.

           

     

Наприкінці директор школи привітала першачків, побажала успіхів. А ми - гості з дитячого садка - теж отримали слово. Діти розповіли вірші, що приготували для школярів, вручили квіти.

Потім наші діти пройшлись теріторією школи, подивились гарні квітучі клумби, де батьки школярів за шкільною традицією висадили до свята яскраві "братки". Відвідали шкільний стадіон: подивились, як там діти грали у футбол та волейбол. Трохи пограли на тренажерах спортивного майданчику.

Найголовніше - наші діти бачили цю невідому школу на власні очі, отримали від екскурсії чимало позитивних вражень. І на питання "Де краще - в садочку чи в школі?" хором відповіли "В школі!"«« Повернутись до списку статей про спвпрацю дитячого садка зі школою.

Натисніть, якщо бажаєте переглянути ще статті, фото, присвячені ознайомленню дітей дошкільного віку зі школою.

«« Повернутись до напрямків роботи дитячого садка №343


Сподобалась стаття?

Тоді допоможіть нам зробити її доступною для інших:Наша кнопка (отримати код):
sadochok.org - Дитячі садочки Києва

Ваш садочок має бажання приєднатись до нашого проекту? Чудово! Напишіть про це адміністратору цього сайту: