sadochok

Дитячі садочки Києва

День Перемоги

Вітаємо всіх зі святом Перемоги!

У садочку №343 пройшов ряд занять, присвячених цьому великому святу. Діти малювали, робили аплікації, ліпили, вчили вірші та слухали розповіді.

Сьогодні вихованці молодшої, середньої та старшої груп виходили на невеличку екскурсію до пам’ятника загиблим футболістам, що у скверику неподалік садочка. Діти вислухали коротку розповідь, вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти.

Нажаль все частіше дітям не тільки молодшого, а, навіть, шкільного віку важко відповісти на загальні прості питання про Велику Вітчизняну війну, про навіть найвідоміші пам’ятники, присвячені загиблим воїнам, про Вічний вогонь. Вважаю, це велике упущення нашого часу, адже це наша історія, це виховання елементарної поваги до наших дідів, батьків, здорового патріотизму і гордості.

Шановні батьки!

Поведіть цими днями своїх дітей подивитись урочисту ходу ветеранів та курсантів, віднесіть разом квіти до меморіалів та пам’ятників. Покажіть малюкам, скільки людей з повагою відносяться до свята Перемоги, вони матимуть можливість на власні очі пересвідчитись, що це не просто слова виховательки. Закріпіть інформацію, що отримала дитина в садку, розповідайте й пояснюйте все побачене й почуте. Привітайте хоч незнайомого ветерана на вулиці або підіть в гості до знайомого: малюк побачить ордени й медалі не на картинці - це незабутні враження.

Подумайте про просту і сумну річ: навряд чи ваша дитина матиме можливість поспілкуватись з людиною, що прийцмала участь у тій війні, коли виросте і зможе самостійно це робити. Просто не лишиться на цьому світі жодного ветерана - ми не вічні. Чогось, звичайно, малюк не зрозуміє, але така зустріч - хоч і хвилинна - лишить свій відбиток у пам’яті.

Приблизна програма заходів у Києві на 9 травня 2009 р.

З 10.00 до 11.45 на Хрещатику відбудеться урочисте проходження колон ветеранів війни та вихованців Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. Головною вулицею столиці України на бронетранспортері буде провезено символ прапора Перемоги, прапороносний підрозділ Почесної варти Міністерства оборони України пронесе Державний прапор України, прапор міста-героя Києва, штандарти 1-го, 2-го, 3-го, 4-го Українського фронтів та “Українського партизанського фронту”. Музикальний супровід урочистого проходження ветеранів війни забезпечуватимуть військові оркестри Збройних Сил та інших силових структур України.

А на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років” відбудеться мітинг та запалення Вічного вогню.

Крім того, передбачено покладання квітів до пам’ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам’ятника генералу армії М. Ватутіну та могили невідомого солдата. Заплановано також проведення урочистого мітингу «Подвиг народу – безсмертний» на Майдані Незалежності.

«Солдатською кашею» та конкурсом танців порадують ветеранів у Куренівському парку.
9 травня о 13-й годині там святкуватимуть День Перемоги. Зокрема, запланували концерт із піснями воєнних літ: «Победа», «Солдатський танець» та «Катюша».

Завершиться святкування Дня Перемоги у столиці України о 21.00 урочистим 20-залповим святковим феєрверком.


«« Повернутись на головну


Сподобалась стаття?

Тоді допоможіть нам зробити її доступною для інших:Наша кнопка (отримати код):
sadochok.org - Дитячі садочки Києва

Ваш садочок має бажання приєднатись до нашого проекту? Чудово! Напишіть про це адміністратору цього сайту: