sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків

Дошкільний навчальний заклад №428: офіційна інформація, умови прийому, робота ДНЗ.


Інформація про ДНЗ №428


На сторінку садочка №428 »


В одному із мальовничих куточків Шевченківського району міста Києва в будинку № 20 по вулиці Грекова знаходиться дитячий садочок № 428, для частохворіючих дітей, який очолює завідувач Заріцька Наталія Іванівна.

Дошкільний навчальний заклад №428 був відкритий в 1964 році. Тут виховуються та навчаються в 6 групах понад 123 дітей:

В садочку працює педагогічний колектив, який впроваджує в практику сучасні методи та прийоми виховання, що допомагають зробити цікавим кожне заняття, змістовнішою кожну гру, пізнавальною кожну прогулянку.

Метою працівників закладу є забезпечення для кожної дитини повноцінного і гармонійного розвитку – розумового, психічного, фізичного.

Суттєву допомогу в організації навчально-виховного процесу надають: медична сестра, лікар, практичний психолог, музичний та фізичний керівники.

На базі дитячого садочка розробляється і впроваджується валеологічна програма «Здорова дитина!». За її допомогою проводяться оздоровчі заходи для ослаблених дітей: загартовуючи гігієнічні процедури, аромотерапії, психогімнастика, самомасаж, медикаментозна корекція, вітамінізація та ін.

Дошкільний заклад приймає участь в експериментальній програмі «Ендоекологічний дошкільний заклад», яку впроваджує Український інститут екології людини на чолі з професором Курик М.В.

Загалом, силою в справі успішного виховання та оздоровлення дітей – є психологічний комфорт, який створено теплими серцями та чуйними руками працівників дитячого садочка.

Працівники закладу прикладають всі сили для того, щоб наші діти були здоровими, дужими, щасливими і розумними, повними сил для вступу в нове життя – життя школярів.

І група раннього віку вихователі Мяус Надія Олексіївна, Васянович Ольга Павлівна
ІІ група раннього віку вихователі Діденчук Вікторія Миколаївна, Антоненко Юлія Василівна
Молодша група вихователь Стеценко Тетяна Федорівна
Середня група №1 вихователі Артюх Оксана Анатоліївна, Сметаніна Світлана Михайлівна
Середня група №2 Розмамаєдова Анна Сайліївна, Вишталюк Наталія Іванівна
Старша група вихователь Неповєка Наталія Валентинівна

Новини садочка №428 »


дитячий садок №428


різне