sadochok

Дитячі садочки Києва

Дитячі ігри на кожен день!

Дитячі ігри, які можна використати для сценарія дитячого свята: рухливі, активні, спортивні, розвивальні, очікувальні, на вулиці, пальчикові.


Дитячі ігри на кожен день!


На цій сторінці ви знайдете чимало дитячих ігор. Всім відомо, яка важлива для дитини, особливо дитини дошкільного віку, гра. Граючи, дитина пізнає світ набагато органічніше та ефективніше, ніж отримуючи ті самі знання за партою чи вислуховуючи нудні нотації.

На сайті представлені різноманітні види дитячих ігор від найпростіших пальчикових ігор для найменших діток до серйозних „розвивальних” завдань-розваг, які допомагають розвивати природну пам‘ять дитини, логічне мислення.

Розділ „Дитяче свято” стане в нагоді батькам, які хочуть не просто зайняти дітей-гостей під час дня народження дитини або новорічної вечірки, а провести цей час з користю для усіх. Ви знайдете тут сценарії різновікових спортивних змагань, рухливі, рольові, групові ігри на будь-який смак та колір!

Розділ „На прогулянці” містить збірку забав та розваг, які допоможуть батькам та молодим педагогам дитячого садочка зробити дитячу прогулянку більш насиченою, цікавою та корисною. Представлені ігри для будь-якої пори року, кількості та віку дітей. Разом до активного відпочинку!

Сучасні методи розвитку дитини неодмінно використовують розвивальні ігри. Розвивати можна й треба все, що вважаємо за потрібне і в будь-якому віці, але для дошкільника розвивальні ігри просто край необхідні. В цьому допоможе розділ „Розвивальні ігри”, який, до речі, постійно доповнюється.

Ці ігри підібрані за сприяння колективу одного з дитячих садків м. Києва, який найактивніше бере участь у створенні нашого сайту (ДНЗ №343). Бібліотека ігор та статей постійно оновлюється та доповнюється.


Граємо щохвилини! Дитяче свято Розвивальні 
Під час очікування Граємо на прогулянці Пальчикові ігри


різне