sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків

Дошкільний навчальний заклад №169: офіційна інформація, умови прийому, робота ДНЗ.


Інформація про ДНЗ №169


Перші кроки від свого народження - перші кроки становлення є вирішальними у житті кожної людини, її подальшої долі.

У ДНЗ №169, який з 1 вересня 2010 року з метою задоволення потреб громадян України у здобутті дошкільної освіти, змінив тип і назву із спеціалізованої школи-дитячого садка «Школярик» з поглибленим вивченням англійської мови на «Дошкільний навчальний заклад №169 Шевченківського району м. Києва», створені умови для успішного розвитку дітей віком від 2-х до 6 (7-ми) років. Це і чудові умови для дошкільників, і той психологічний клімат, що допомагає грамотно і змістовно виховувати і навчати дітей дошкільного віку.

Життя у ДНЗ змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків, які є учасниками і гостями спільних заходів: фестивалів педагогічної, творчості, ярмарків педагогічних ідей та знахідок, розваг, свят, колективних переглядів занять тощо. Це заклад виявлення та розвитку потенційних можливостей кожної дитини.

Багато уваги педагогічні працівники надають удосконаленню роботи з батьками; вони є нашими порадниками, критиками, помічниками.

Напрями роботи ДНЗ №169 дають дітям можливості всебічно розвиватися та отримувати емоційне задоволення від кожного виду діяльності.

У ДНЗ функціонує 12 дошкільних груп, які укомплектовані згідно віку дітей.

У закладі працює 22 педагогічні працівники: 17 педагогів з вищою педагогічною освітою, 4 - з середньою спеціальною освітою;
12 з них мають педагогічний стаж понад 15-25 років.

Педагогічна робота у дошкільному закладі проводиться згідно державної програми «Дитина» та Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

В центрі уваги працівників ДНЗ – дитина, неповторна особистість, з усіма її проблемами, з ослабленим здоров’ям у деяких дітей, інтересами і здібностями.

Ми, працівники дошкільного навчального закладу №169, ставимо перед собою завдання звеличувати та удосконалювати атмосферу творчості та любові до наших вихованців.


дитячий садок №169


різне